БЛАГОДІЙНІ ЗАХОДИ НА ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ ТА НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 16.01.2023 16:08

15 січня у Жидачівській мистецькій школі відбувся Благодійний вечір пам’яті загиблих воїнів – Героїв Жидачівської громади, які віддали життя, захищаючи Україну «Сурмлять прощання дальні журавлі…». Програму заходу наповнили зворушливі музично-хореографічні композиції памяті загиблих Героїв. Під час проведення Благодійного заходу збирали пожертви на підтримку наших захисників.

Також 13-14 січня у населених пунктах громади з Новорічними та Різдвяними вітаннями, за давньою українською традицією, мандрували посівальники та Маланки. Учасники святкових дійств також збирали пожертви на підтримку ЗСУ, щоб наблизити нашу  перемогу.

15 січня у Народному домі-філії с. Тейсарів творчі колективи закладів культури Жидачівської громади долучилися до Благодійного заходу Різдвяної коляди та щедрівки «Україна колядує», який розпочали спільною Молитвою. Всі зібрані кошти під час проведення благодійного заходу буде передано на потреби Збройних Сил України.