ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ДОБРОВІЛЬНОЇ ПОЖЕЖНОЇ КОМАНДИ

Дата: 13.01.2023 17:09

В рамках реалізації Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» на базі Жидачівського пожежно-рятувального підрозділу ГУ ДСНСУ розпочали проведення практичних занять із представниками добровільної пожежної команди Жидачівської громади.

Як повідомив радник міського голови Ярослав Гаврильчук, нещодавно представники Жидачівської громади вивчали досвід створення добровільних пожежних команд у Рівненській області. Тож у громаді також розпочали роботу із формування добровільної пожежної команди.

У перший день занять його учасники ознайомилися з аварійно-рятувальним підрозділом, проведено інструктаж з охорони праці, відпрацьовували порядок приведення вогнегасників до дії, прийоми роботи із засобами пожежогасіння. Відбулося відпрацювання вправ із зняття та розміщення пожежно-технічного обладнання.