ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 13.01.2023 16:26

12 січня під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Процана відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.

На засіданні прийнято рішення про уточнення списків черговості громадян на виділення квартир та покращення житлових умов на 2023 рік. Також прийнято рішення про створення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та майна відумерлої спадщини на території Жидачівської громади, затверджено її склад та Положення про комісію. Затверджено схеми маршрутів шкільних автобусів на 2023 рік, погоджено проведення видатків Жидачівському міському виробничому управлінню комунального господарства.

Розглянуто також питання про прийняття на обслуговування у КУ «Центр надання соціальних послуг» Жидачівської міської ради одиноких непрацездатних громадян та громадян, що проживають самотньо, про реєстрацію помічників фізичних дієздатних осіб та розглянуто ряд інших питань.