ВІДЧУТИ РАДІСТЬ РІЗДВА ХРИСТОВОГО Й ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗБОРУ КОШТІВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 09.01.2023 10:08

У Різдвяні дні Молодіжна рада при Жидачівській міській раді організувала благодійну коляду в м. Жидачеві та святкове дійство біля Різдвяної шопки на площі Свободи у м. Жидачеві.

Талановита молодь дала змогу насолодитися дійством та створила особливу атмосферу, щоб усі, хто був присутній змогли відчути радість Різдва Христового та долучилися до збору коштів на підтримку Збройних Сил України.

Колективи Народних домів населених пунктів громади також долучилися до збереження і популяризації давніх українських традицій відзначення Різдва Христового. Колядками, Різдвяними віншуваннями, вертепним дійством майстри мистецтв та наші дітки вітають Різдво Христове, яке дає нам всім надію й вселяє у серцях людей віру в добро, радість й подарує мир українській землі. Під час проведення Різдвяного вертепу «Від хати і до хати» його учасники збирають кошти на підтримку наших захисників.