ВИКЛАДАЧКА ЖИДАЧІВСЬКОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ ОКСАНА ГИВЕЛЬ ЗДОБУЛА І ПРЕМІЮ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ "CHRISTMAS IN NEW YORK"

Дата: 05.01.2023 09:18

Викладачка Жидачівської мистецької школи Оксана Миколаївна Гивель (концертмейстер Климусь І.С.) здобула І Премію у Міжнародному конкурсі «CНRISTMAS IN NEW YORK» в категорії «Професіонал». Ця нагорода вкотре  демонструє, що у цій мистецькій установі нашої громади працює висококваліфікований колектив. Протягом усього минулого року ми неодноразово повідомляли про успіхи вихованців мистецької школи, які здобували перемоги на загальноукраїнському та міжнародному рівні. Тож сподіваємось, що й 2023 рік буде багатим на гарні новини, позитивні емоції та принесе всім нам нові здобутки.