ПЛАСТУНИ ПЕРЕДАЛИ ЖИДАЧІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВИФЛЕЄМСЬКИЙ ВОГОНЬ МИРУ

Дата: 30.12.2022 08:44

29 грудня представники молодіжної громадської організації «Станиця Жидачів – Пласту – Національної Скаутської Організації України» завітали у Жидачівську міську раду й передали Жидачівській громаді Вифлеємський Вогонь Миру.

Жидачівський міський голова Володимир Левко прийняв символічний вогонь, запалений на місці народження Ісуса Христа.

Вифлеємський Вогонь Миру цього року має особливе значення. Він символізує добро, надію, обєднує всіх, хто на Різдво перебуває далеко від рідних і дарує українцям віру в те, що ми вистоїмо і переможемо. На жаль, ціна цієї перемоги важка, адже ми втрачаємо найкращих синів і дочок українського народу. Тож нехай цей вогонь горить і не згасає, а його тепло зігріває всіх і дарує мир Україні.