Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

СЕСІЯ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.12.2022 16:25
Кількість переглядів: 177

Фото без опису

        15 грудня під головуванням Жидачівського міського голови Володимира Левка відбулося пленарне засідання 23-ї сесії Жидачівської міської ради.

       Голова Жидачівської міської територіальної виборчої комісії Василь Щурко інформував депутатів міської ради про рішення конференції ЛОО ПП ВО «Батьківщина» про відкликання депутата Жидачівської міської ради Володимира Васильовича Петрінця. На основі чинного виборчого законодавства Жидачівською міською територіальною виборчою комісією зареєстровано депутатом Жидачівської міської ради Тетяну Володимирівну Щиглюк.

       Депутатами міської ради розглянуто та прийнято рішення «Про бюджет Жидачівської міської територіальної громади на 2023 рік» та затверджено Програму економічного і соціального розвитку Жидачівської міської територіальної громади на 2023 рік.

         У цілому обсяг бюджету громади на 2023 рік є збалансованим за доходами і видатками, які визначено в сумі 173 млн 807,1 тис. грн. Обсяг дохідної частини загального фонду місцевого бюджету на 2023 рік, без врахування міжбюджетних трансфертів, визначено в сумі 113 млн 582 тис. грн. Питома вага захищених статей бюджету по загальному фонду складає 83,5% (136 млн 775,7 тис. грн), в тому числі видатків на заробітну плату та оплату енергоносіїв – 82,4% (134 млн 890,3 тис. грн). У бюджеті громади на 2023 рік видатки на освіту розраховані в обсязі 102 млн 567,7 тис. грн. Питома вага галуззі освіти становить 60,1% від загального обсягу видатків.

         Депутати міської ради також затвердили  Програму забезпечення пожежної безпеки території Жидачівської міської територіальної громади на 2023 рік, прийняли рішення про перейменування вулиці 1 травня на вул. Дністерська у с. Демянка-Наддністрянська, розглянули питання соціального захисту населення та земельні питання.

     У «Різному» депутати міської ради обговорили питання графіків подачі електроенергії для споживачів м. Жидачева та населених пунктів громади й внесли ряд пропозицій, які на їх думку, могли б покращити ситуацію.

         Жидачівський міський голова Володимир Левко проінформував депутатів міської ради про підсумки засідання комісії з питань ТЕБ та НС, за участі представників енергетичних служб, з розгляду цих проблемних питань, які викликають справедливі нарікання мешканців міста і населених пунктів громади.  Було зазначено, що розглядаються можливості перегляду графіків подачі електроенергії для споживачів м. Жидачева та населених пунктів громади.

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень