У ЖИДАЧІВСЬКОМУ МІСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ "УДЕЧ" ПРАЦЮВАТИМЕ РЕЗИДЕНЦІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 13.12.2022 08:37

Жидачівською міською радою підтримано ініціативу міського Центру творчості для дітей та молоді, соціальних служб громади, відділу культури та охорони культурної спадщини міської ради, Молодіжної ради при Жидачівській міській раді, відділу молодіжної політики та спорту міської ради щодо організації святкових заходів для дітей.

Тож цьогоріч вперше у нашому місті, у Жидачівському міському Будинку культури «Удеч», з 13 по 18 грудня, працюватиме резиденція Святого Миколая. Діти зможуть розказати Святому Миколаю свої побажання, написати йому листа та сфотографуватися.

Наших діток запрошують у чарівний світ, де здійснюються найзаповітніші мрії та побажання.