10-11 ГРУДНЯ 2022 РОКУ НА ТЕРИТОРІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОГОЛОШЕНО ДНЯМИ ЖАЛОБИ НА ЗНАК ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛОГО ВОЇНА ОЛЕГА БЕЗХЛІБ'ЯКА

Дата: 09.12.2022 16:42

Розпорядженням Жидачівського міського голови від 09.12.2022 року №66-О, на знак вшанування памяті та у звязку із похованням загиблого у російсько-українській війні воїна Безхлібяка Олега Дмитровича, 10-11 грудня 2022 року на території Жидачівської громади оголошено днями жалоби.

Інформуємо про те, що 10 грудня, орієнтовно об 11 год., загиблого Героя зустрічатимемо біля мосту через р. Дністер. Надалі рух через с. Демянка-Наддністрянська, с. Заріччя, с. Іванівці – до Жидачева. По місту кортеж буде рухатися вулицею М. Шашкевича біля храму Всіх Святих ПЦУ, дальше вул. Я. Мудрого - до будинку №19, де на подвірї  буде проведено панахиду. Далі колона рухатиметься вулицями С. Бандери,  Садовою,  М. Грушевського – до міського Будинку культури «Удеч». Прощання із воїном буде проводитися в міському Будинку культури «Удеч», парастас о 18 год.

11 грудня, о 12 год., відбудеться чин похорону. Рух колони: від міського Будинку культури «Удеч» - вулицями М. Грушевського, І. Франка -  до храму Всіх Святих ПЦУ. До кладовища колона буде проходити вулицями  М. Шашкевича, І. Мазепи, Данила Галицького, Січових Стрільців.