ЖИДАЧІВСЬКА ГРОМАДА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 07.12.2022 08:39

6 грудня у Жидачівській мистецькій школі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, які розпочалися із спільного виконання Гімну України. Присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих захисників України.

Жидачівський міський голова Володимир Левко привітав воїнів і усіх присутніх із святом Збройних Сил України й побажав, щоб наступне відзначення цієї події відбувалося вже під мирним небом України.

Володимир Левко вручив грамоти міської ради  військовослужбовцям за сумлінне виконання службових обовязків: підполковнику Борису Пруцьких, майору Руслану Марченку, капітану Ігорю Самаріну,  сержантам Ігорю Сивику, Олегу Ковальчуку та Віталію Мельнику.

Наших воїнів також відзначено грамотами та подяками обласного та районного Центрів комплектування та соціальної підтримки. Для них колективом  мистецької школи було підготовлено змістовну художньо-музичну програму, в якій взяли участь наші талановиті діти – переможці Міжнародних конкурсів, в багатьох із них батьки сьогодні в лавах Збройних Сил України захищають рідну землю.

Урочистості завершили спільним виконанням «Червоної калини» - Гімну боротьби і нескореності українського народу.