ВОЛОНТЕРИ ГРОМАДИ РАЗОМ ПРАЦЮЮТЬ НА НАШУ ПЕРЕМОГУ

Дата: 06.12.2022 08:48

У Міжнародний день волонтера Жидачівська міська публічна бібліотека обєднала людей, які своєю щоденною працею підтримують наших захисників. Директорка бібліотеки Любов Янклевич запросила на щиру розмову представників волонтерських організацій та спільнот, які разом із бібліотекарями, небайдужими мешканцями громади, депутатами міської ради і гостями нашого міста, які знайшли прихисток від війни у Жидачеві, представниками закладів культури, соціальних служб міської ради та старостинських округів громади плетуть маскувальні сітки на фронт, шиють амуніцію та надають всебічну волонтерську підтримку захисникам, щоб наблизити нашу перемогу.

Усі добрі справи наших волонтерів ввійшли кадрами  у відео презентацію, яку із цікавістю переглянули учасники зустрічі. Особливо зворушливими були звернення наших воїнів з передової, які вони надіслали через соціальні мережі. Слова вдячності особисто висловив представник ЗСУ і волонтер Валерій Яценко.

Патріотичні пісні і хороший настрій усім подарував зразковий вокальний ансамбль «Струмок» Жидачівського міського центру творчості для дітей та молоді. На згадку про теплу зустріч усі присутні підписали прапор. А ще були гостинці – кожен волонтер отримав синьо-жовтий смаколик.

Завершили захід спільним виконанням Духовного Гімну України «Боже Великий, Єдиний».