6 ГРУДНЯ - ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 05.12.2022 13:46

6 грудня в нашій країні відзначають День Збройних Сил України, які мужньо захищають і визволяють українську землю від російських окупантів. Наші захисники гідно проходять найважчі випробування війною й у багатьох країнах світу сьогодні звучать слова: «Я вважаю українців найкращими воїнами».

Ми пишаємося Збройними Силами України! Українські воїни демонструють  безпрецедентну мужність та героїзм, які сьогодні не залишають жодних сумнівів, що Україна переможе у війні із російським агресором.

Сьогодні, коли триває повномасштабна війна й існує загроза Українській державності, необхідно зміцнювати  обороноздатність країни, дбати про Українське військо та про національно-патріотичне виховання молоді на славних сторінках нашого минулого та багатьох сучасних прикладах героїзму кращих синів і дочок України, які стали на захист рідної землі. Ми пишаємося сотнями представників Жидачівської громади, які сьогодні захищають українську землю й бережуть наш мир і спокій.

З нагоди  відзначення Дня Збройних Сил України щиро вітаю всіх наших захисників, рідних і близьких Українських воїнів. Бажаю мешканцям Жидачівської громади та всім нашим співвітчизникам, насамперед, мирного неба над українською землею. Нехай Бог береже Українських воїнів, які в ці дні мужньо захищають українську землю.

Вічна слава полеглим Героям!

Слава Україні!

Жидачівський міський голова          Володимир ЛЕВКО