ПЕРЕЙМАЮЧИСЬ БУДЕННИМИ ПРОБЛЕМАМИ, НЕ ЗАБУВАЙМО ПРО ТЕ, ЩО Є ЛЮДИ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ НАШОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 05.12.2022 10:07

У Жидачівській міській публічній бібліотеці, в рамках відзначення Міжнародного дня осіб з інфалідністю та 30-ї річниці створення ГО "Жидачівської районної асоціації інвалідів", відбулася  неймовірно тепла зустріч. Переймаючись буденними проблемами, не забуваймо про те, що є люди, які потребують нашої допомоги, щоб додати їх серцям віри і надії.

Із словами вітань звернулися: перший заступник міськотго голова Ігор Процан, заступник начальника відділу обслуговування громадян №13 (сервісного центру) Любов Стасина, голова Стрийської районної асоціації інвалідів Зеновія Кецик та заступник голови Стрийької районної асоціації інвалідів Галина Мицик, директор Центру надання соціальних послуг Жидачівської міської ради Оксана Шалаковська.

А привітання дитячих колективів: дуету "Нотки" , ансамблю "Оберіг" та танцювального колективу "Джерельце" було зворушливо-приємним.