5 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

Дата: 02.12.2022 16:40

5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера.

У м. Жидачеві та в селах громади працюють волонтерські спільноти, які сформувалися ще в період Революції Гідності та у перший період російської агресії  на сході та півдні України.  Шлях створення та згуртування пройшли нові волонтерські спільноти, які стали лідерами в організації мистецьких волонтерських акцій, організовували придбання автомобілів для наших захисників, взялися за пошиття  спорядження для українських воїнів, за формування гуманітарних вантажів  для визволеного Херсону та мешканців інших, звільнених від російських окупантів, частин української землі. Представники духовенства, наші підприємці, керівники підприємств та установ, футболісти, важкоатлети, мистецькі колективи, молодь і навіть наші діти зробили й роблять багато для волонтерської підтримки наших захисників.

У Жидачівській міській бібліотеці, в Народних домах і наших школах  небайдужі мешканці громади та представники різних регіонів нашої країни разом невтомно плетуть маскувальні сітки, виготовляють окопні свічки та розпалювачі для наших захисників, організовують благодійні ярмарки та мистецькі акції. Теплі речі, продукти харчування, медикаменти та спорядження для українських воїнів – це також невтомна праця наших волонтерів, мешканців усіх населених пунктів громади, наших краян, друзів і партнерів із багатьох країн світу, які надають нам гуманітарну та волонтерську підтримку. Разом ми працюємо на нашу спільну перемогу, в яку ми віримо, адже ми підтримуємо Українських воїнів, які мужньо захищають рідну землю.

Слова шани і вдячності належать кожному з Вас, адже волонтерська діяльність – надійна основа забезпечення перемоги України. Тож щиро вітаю представників волонтерських організацій і спільнот та всіх небайдужих мешканців громади із Міжнародним днем волонтера! Бажаю миру, добра і щастя кожному з Вас!

Жидачівський міський голова           Володимир ЛЕВКО