ПРО РОЗГОРТАННЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЮ РОБОТИ ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ

Дата: 01.12.2022 11:49

Жидачівський міський голова Володимир Левко провів нараду, на якій обговорили питання розгортання та організації роботи Пунктів Незламності (пунктів обігріву). Мова, зокрема, йшла про проведення інструктажів та дотримання техніки безпеки експлуатації генераторів та забезпечення Пунктів Незламності всім необхідним для того, щоб люди, в разі виникнення такої потреби, змогли там обігрітися, випити гарячого чаю, зарядити телефон, мати доступ до звязку.

Такі пункти облаштовано: у будівлі 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини, м. Жидачів на вул. Лепкого Б., 7, у будівлі Жидачівського закладу загальної середньої освіти №3 ім. О. Партицького на вул.  Франка І., 7, у будівлі Жидачівської ДЮСШ на вул. Грушевського М., 69 та у будівлі Жидачівського закладу загальної середньої освіти №2 на вул. Грушевського М., 38. Йшлося також про створення умов для облаштування додаткових стаціонарних та мобільних пунктів обігріву в м. Жидачеві та в інших населених пунктах громади.