ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 23-ї СЕСІЙ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 01.12.2022 09:00

15 грудня 2022 року об 11.00 год. у приміщенні   малого залу засідань Жидачівської міської ради відбудеться пленарне засідання 23-ї сесії Жидачівської міської ради VIIІ-го скликання 2020-2025 рр.

Порядок денний:

1. Про бюджет Жидачівської міської територіальної громади на 2023 рік  (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

2. Про затвердження рішень виконавчого комітету Жидачівської міської ради (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

3. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату та виконавчих органів  Жидачівської міської  ради  (доповідач –– в. о. начальника юридичного відділу Н. Старак)

4. Про затвердження кошторису видатків на   утримання апарату Жидачівської міської    ради  на  2023 рік (доповідач – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер О. Мільчановська)

5. Про  затвердження Програми економічного   і  соціального розвитку Жидачівської  міської  територіальної громади на 2023рік  (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

6. Про  затвердження   Програми забезпечення пожежної безпеки території Жидачівської міської територіальної громади на 2023 рік   (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

7.  Про затвердження Статуту Жидачівського  закладу  загальної середньої освіти  І – ІІІ ступеня № 2 Жидачівської міської  ради  Львівської області в новій редакції (доповідач –– начальник відділу освіти Ю. Гурський)

8. Про затвердження передавального акту гімназії-філії с. Рогізно  Жидачівському закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Жидачівської міської ради Львівської області (доповідач –– начальник відділу освіти Ю. Гурський)

9. Про перейменування вулиці у с. Дем'янка Наддністрянська (доповідач –– керуючий справами (секретар виконкому) Н. Данилів

10. Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності Жидачівської міської  територіальної громади (доповідач –– начальник відділу комунального майна та житлово-комунального господарства В. Сомик)

11. Про виділення матеріальної допомоги (доповідач –– перший заступник міського голови І.-В. Процан)