ПРО РОЗГОРТАННЯ ПУНТІВ НЕЗЛАМНОСТІ

Дата: 29.11.2022 10:41

На виконання рішення Ради оборони області, щодо готовності  реагування  у випадку припинення електропостачання  виконком  Жидачівської  міської ради  прийняв рішення про забезпечення розгортання  стаціонарних  Пунктів Незламності для обігріву громадян при відсутності електропостачання та/або теплопостачання більше 24 год. в наступних місцях в м. Жидачеві:

Перша черга:

• Будівля  Жидачівського  закладу  загальної середньої освіти  І – ІІІ ст. №3 ім. О. Партицького на вул. Франка І., 7. Графік роботи  з 8:00 до 20:00 год.
  • Будівля 16 ДПРЧ м. Жидачів  (пожежна служба) на вул. Лепкого Б., 7. Працює цілодобово .

Друга черга:

• Будівля Жидачівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2 на вул. Грушевського М., 38. Графік роботи  з 8:00 до 20:00 год.
  • Будівля КЗ «Жидачівська дитяча юнацька спортивна школа» на вул. Грушевського М., 69. Графік роботи  з 8:00 до 20:00 год.

Телефон  для довідок:  096 3277 205

Виконком міської ради