ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Дата: 28.11.2022 08:30

26 листопада  2022 року – 90-ті роковини Голодомору 1932-1933 років.

«Памятаємо. Єднаємося. Переможемо». Під таким гаслом цьогоріч вшановують память про мільйонні жертви українського народу в період Голодомору.

Цього року вшанування памяті жертв сталінського режиму відбувається під час повномасштабної російської агресії. Знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики, адже переслідують ту саму мету, що й під час Голодоморів – знищити українську ідентичність і націю.

26 листопада  мешканці Жидачівської громади долучилися до загальноукраїнської акції «Запалімо свічку памяті» та до проведення заходів із вшанування памяті жертв Голодомору.

У м. Жидачеві, біля літньої сцени Жидачівського міського Будинку культури «Удеч», за участі керівництва Жидачівської громади, представників духовенства, молоді, вшанували память безневинних жертв Голодомору спільною Молитвою та словами правди про цю трагічну сторінку історії українського народу під час проведення вечора-реквієму «Чи знаєте Ви, як пахне життя».