НАРАДА ІЗ СТАРОСТАМИ ТА СЕКРЕТАРЯМИ-ДІЛОВОДАМИ

Дата: 26.11.2022 14:10

25 листопада заступник міського голови Микола Хомин провів нараду із старостами та секретарями-діловодами старостинських округів Жидачівської громади з обговорення питань, які стосуються внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій. Також обговорили питання інвентаризації земель, державного контролю за їх використанням та охороною, стягнення коштів за фактичне користування земельними ділянками та ряд інших актуальних питань.

Начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин - головний архітектор Леся Людкевич інформувала учасників наради про набуття чинності з 24 жовтня 2022 року Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій», яким передбачено створення Єдиного державного реєстру адрес і Реєстру будівель та споруд у складі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Заступник начальника відділу – Богдан Романів дав розяснення з питань, які стосуються здійснення земельного аудиту, інвентаризації земель, державного контролю за їх використанням та охороною, як інструменту додаткових надходжень до місцевих бюджетів. Йшлося також про стягнення коштів за фактичне користування земельною ділянкою без оформлення документів на землю, про ставки податку на майно та нормативно грошову оцінку.