30 ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ЛІЖОК З РЕГУЛЮВАННЯМ ДЛЯ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ

Дата: 25.11.2022 11:59

За інформацією голови Львівської обласної ради Ірини Гримак, функціональні ліжка з регулюванням, матраци та тумбочки, загалом 100 комплектів меблів для лікарень Львівщини доставили 24 листопада волонтери ГО «Стронг Лайф».

Це  все допомога з Німеччини для умеблювання новоствореного реабілітаційного відділення Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні, а також Центру легеневого здоровя та Жидачівської міської лікарні. У цих медичних закладах облаштують додаткові місця для пацієнтів із зони бойових дій.

Як повідомила директор КНП «Жидачівська міська лікарня» Людмила Яремцьо, наша медична установа отримала 30 функціональних ліжок та інші меблі. Ми вдячні волонтерам та керівництву Львівської обласної ради за надання цієї підтримки Жидачівській міській лікарні.