ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ У ЖИДАЧЕВІ ВІДЗНАЧИЛИ ПАТРІОТИЧНИМ ЗАХОДОМ "УКРАЇНА - КРАЇНА НЕСКОРЕНИХ"

Дата: 22.11.2022 08:33

21 листопада  в м. Жидачеві, біля Алеї Героїв, в рамках відзначення Дня Гідності та Свободи, відбувся патріотичний захід «УКРАЇНА – КРАЇНА НЕСКОРЕНИХ».

Жидачівський міський голова Володимир Левко, представники духовенства, владних структур та громадськості взяли участь у церемонії покладання квітів та запалених лампадок до Алеї Героїв, хвилиною мовчання вшанували память Героїв Небесної Сотні та загиблих захисників України.

Память про загиблих вшанували поминальним Богослужінням та спільною Молитвою.

Мистецькими колективами громади було представлено художньо-музичні та музично-хореографічні композиції памяті Героїв Майдану та мужніх українських воїнів. Патріотичний захід завершили спільним виконанням Гімну України.