ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ПРАЦІВНИКІВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ОБЛАСТІ

Дата: 21.11.2022 11:52

20 листопада на подвірї Львівського палацу мистецтв більше 40 фермерів Львівщини та Івано-Франківщини презентували продукцію власного виробництва. В рамках цього заходу та з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства відзначили кращих працівників агропромислового комплексу області подяками голови Львівської обласної військової адміністрації, голови Львівської обласної ради, вітальними листами Міністерства аграрної політики та продовольства та грамотами департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Серед нагороджених і аграрії Жидачівської громади. Керівнику ПАФ «Бережниця Миколі Богіву вручено Подяку голови Львівської обласної ради, а агронома ФГ «Пчани-Денькович» Мирона Пельо нагороджено Грамотою департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.