20 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 18.11.2022 16:37

Жидачівська  громада має належні умови для успішного розвитку аграрного виробництва. Ми пишаємося здобутками наших фермерських господарств, набуває поширення садівництво, бджільництво, вирощування ягідних культур.

Успішний розвиток аграрного виробництва в час, коли на українській землі триває національно-визвольна війна, є доброю основою для  продовольчої безпеки нашої країни, для зміцнення й подальшого стабільного соціально-економічного розвитку громади та забезпечення добробуту людей. Від праці хлібороба залежить майбутнє нашої країни.

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть слова вдячності за Вашу невтомну працю, щирі побажання мирного неба над українською землею, міцного здоров'я, сімейної злагоди й достатку!

Хай українська земля щедро рясніє золотим колоссям, а на столі в кожному домі завжди буде наше найсвятіше багатство – хліб!

Зі святом Вас!

Жидачівський міський голова           Володимир ЛЕВКО