У ЖИДАЧІВСЬКОМУ МІСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ "УДЕЧ" ВШАНОВУВАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ГРОМАДИ

Дата: 16.11.2022 14:33

15 листопада у Жидачівському міському Будинку культури «Удеч» вшановували працівників культури Жидачівської громади. Відзначення професійного свята працівників культури було перенесено через жалобні заходи на території громади.

У зустрічі з працівниками культури громади взяли участь: Жидачівський міський голова Володимир Левко, перший заступник міського голови Ігор Процан, начальник відділу культури та охорони культурної спадщини міської ради Оксана Зубрицька та старости старостинських округів громади.

Міський голова Володимир Левко подякував працівникам культури громади за працю та побажав їм нових творчих здобутків. Працівників культури та майстрів народного мистецтва також було відзначено нагородами.