ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 16.11.2022 08:10

15 листопада під головуванням Жидачівського міського голови Володимира Левка відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.

На засіданні виконавчого комітету внесено зміни до Положення «Про оплату за навчання у КЗ «Жидачівська мистецька школа» на 2022-2023 навчальний рік». Розглянуто також та прийнято рішення з питань, які стосуються соціально-правого захисту дітей, соціального захисту населення, затверджено Подання органу опіки та піклування щодо призначення опікунів над недієздатними фізичними особами та про реєстрацію помічників фізичних дієздатних осіб.

Розглянувши заяву ПАТ «Жидачівський ЦПК», виконавчим комітетом прийнято рішення про надання дозволу на встановлення дорожнього вказівника з назвою підприємства і з напрямом вїзду до нього по вул. Фабрична,4.