ЖИДАЧІВСЬКА ГРОМАДА В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ "ГОВЕРЛА" ОТРИМАЛА УТЕПЛЕНІ НАМЕТИ ТА КОМПЛЕКТ ГІДРАВЛІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

Дата: 09.11.2022 16:12

Жидачівська громада отримала комплект гідравлічного професійного обладнання Weber в рамках співпраці з проєктом «ГОВЕРЛА». Це інноваційні аварійно-рятувальні інструменти, серед яких різак, розтискач, телескопічний домкрат, що допоможуть відповідним підрозділам швидко реагувати  на надзвичайні ситуації та надавати потрібну допомогу.

Окрім цього, днями було отримано 10 утеплених наметів розміром 6х8 метрів. Намети передбачені для реагування на надзвичайні ситуації та надання допомоги населенню, що є дуже необхідним в зимовий період.

Висловлюємо щиру вдячність та сердечну подяку команді Проєкту «ГОВЕРЛА», всьому американському народу за підтримку, за матеріально-технічну допомогу -  надану через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID) нашій громаді.