У ЗОНІ ВЕДЕННЯ БОЙОВИХ ДІЙ ЗАГИНУВ ВОЇН З ЖИДАЧЕВА - СОЛДАТ МАР'ЯН ІВАКІН

Дата: 09.11.2022 10:33

Знову сумна звістка з зони ведення бойових дій прийшла у Жидачівську громаду.

7 листопада 2022 року в бою поблизу населеного пункту Білогорівка Бахмутського району Донецької області загинув воїн з Жидачева - солдат Івакін Марян Валентинович, стрілець відділення стрілецького взводу Збройних Сил України.

Марян Івакін народився 24 вересня 1988 року в м. Рогатин Івано-Франківської області. У м. Жидачеві проживав із 2007 року. В нього залишилися мама і брат. Висловлюємо щире співчуття рідним і близьким загиблого захисника України. Невимовний біль сповнює серце. Ніколи не забудемо тих Героїв, які боронять нашу землю та наше життя.

Розпорядженням Жидачівського міського голови від 09.11.2022 №57-О  - 10-11 листопада 2022 року на території Жидачівської громади оголошено днями жалоби.

За попередньою інформацією, зустрічатимемо загиблого Героя Маряна Івакіна у четвер, 10 листопада. Чин похорону відбудеться в м. Жидачеві в пятницю, 11 листопада. Більш точну інформацію подамо додатково.