ВІДКРИТТЯ МЕДИЧНОГО ПУНКТУ В СЕЛІ ТЕЙСАРОВІ

Дата: 09.11.2022 08:15

8 листопада у с. Тейсарові Вільховецького старостинського округу Жидачівської громади відбулася важлива подія - відкриття сільського медичного пункту (пункту тимчасового перебування хворих).

Відкриваючи урочистості, Жидачівський міський голова Володимир Левко запропонував усім присутнім вшанувати хвилиною мовчання пам'ять про загиблих українських воїнів, які сьогодні захищають і визволяють рідну землю від російських загарбників. Володимир Левко розповів, що у Жидачівській громаді, незважаючи на непрості умови війни, вирішують питання розвитку первинної медицини у сільській місцевості та подякував усім, хто долучився до цієї важливої справи.

Директор КНП "Жидачівська міська лікарня" Людмила Яремцьо розповіла про те, як працюватиме медичний заклад. Отець Михайло Тріль освятив приміщення сільської медичної установи і благословив на добру роботу.