У РАМКАХ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Дата: 07.11.2022 11:42

Напередодні Дня української писемності та мови, який відзначають в Україні 9 листопада, у Жидачівському закладі загальної середньої освіти №2 любителі та знавці рідної мови змагалися в інтелектуальній грі «Найрозумніший» (модератор Олександра Кофлик). Переможцями стали: Ігор Стецький (7-А клас), Марія Гірняк (9-А клас). ІІ місце зайняли:  Софія Василів (7-А клас), Олег Цицик (8-А клас), ІІІ місце – Дарина Салдан та Аліна Гентош (9-А клас).

Також, в рамках відзначення Дня української писемності та мови і Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва,  12 листопада, о 16 год., у Жидачівській міській публічній бібліотеці Молодіжна рада громади організує поетичний вечір «Культура «на часі». Усі охочі поети громади зможуть взяти участь у цьому заході й поширити власну творчість. Під час поетичного вечора відбудеться збір коштів на благодійність.