6 ДИСТОПАДА - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дата: 04.11.2022 16:54

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Саме працівники соціальної сфери допомагають мешканцям громади в оформленні пільг та субсидій, вирішують проблемні   питання учасників бойових дій та їхніх родин, внутрішньо переміщених осіб, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми  та всіх тих, хто опинився в складній життєвій ситуації й потребує  підтримки та соціального захисту.

Вітаю працівників соціальної сфери Жидачівської міської територіальної громади із професійним святом! Нехай Ваша праця, чуйність і душевне тепло й надалі служитимуть людям, а відзначення професійного свята принесе усвідомлення причетності до важливої справи соціального захисту.

Зі святом Вас!

Жидачівський міський голова            Володимир ЛЕВКО