ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

Дата: 03.11.2022 14:34

2 листопада під головуванням Жидачівського міського голови Володимира Левка відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС, на якому розглянуто та прийнято рішення про додаткове направлення коштів із резервного фонду бюджету громади на закупівлю паливно-мастильних матеріалів, про забезпечення оповіщення та інформування населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, в тому числі в умовах відключення електропостачання.

Також заслухано інформацію про стан пожежної та техногенної безпеки обєктів на території громади, прийнято рішення про організацію та забезпечення діяльності на території Жидачівської громади 4 пунктів обігріву: м. Жидачів-2 (приміщення школи №2 та дошкільна установа «Калинонька»), с. Млиниська-1 (приміщення Млиниської гімназії), с. Вільхівці-1 (адмінприміщення Вільховецького старостинського округу).