УЧАСНИКИ ГУРТКА "СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ" ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГИ У ВІДКРИТОМУ КУБКУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 02.11.2022 16:27

Учасники гуртка «Спортивне орієнтування» (керівник - Анатолій Люсак), який діє на базі Жидачівського закладу загальної середньої освіти №1 імені Героя України Тараса Матвіїва,  взяли участь у відкритому Кубку Львівської області серед вихованців гуртків позашкільної освіти зі спортивного туризму й змагалися в двох вікових групах на дистанціях з техніки пішохідного туризму і спортивного орієнтування.

В індивідуальних змаганнях по обох видах наші гуртківці здобули 8 призових місць, а в командному заліку молодша команда була першою на смузі перешкод і другою в спортивному орієнтуванні, старша команда – першою в спортивному орієнтуванні і третьою в туристичній техніці. Без щонайменше двох медалей додому не поїхав жодний учасник.