ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 21-ї СЕСІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 31.10.2022 16:08

17 листопада  2022 року об 11.00 год. у приміщенні   малого залу засідань Жидачівської міської ради відбудеться пленарне засідання 21-ї сесії Жидачівської міської ради VIIІ-го скликання 2020-2025 рр.

Порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Жидачівської   міської   територіальної  громади за 9 місяців 2022 року  (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

2. Про  внесення  змін   до  рішення   Жидачівської міської ради «Про бюджет Жидачівської міської територіальної громади на 2022 рік» (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

3. Про затвердження рішень виконавчого комітету   Жидачівської    міської  ради  (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

4. Про   затвердження   плану    діяльності Жидачівської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

5. Про     затвердження     Статуту    Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства    в    новій    редакції   та   введення додаткових  видів  економічної  діяльності (доповідач –– начальник Жидачівського МВУКГ Г. Кухта)

6.  Про затвердження Генерального плану с. Іванівці (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

7. Про  затвердження  детального  плану території (для  будівництва та обслуговування житлового будинку з вбудованими магазинами) в с. Іванівці (Пагутяк Р. В.) (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

8. Про надання дозволу на розроблення детального плану території  для реконструкції та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Вокзальна, 1 та 5а в м. Жидачеві (ТзОВ «МОДЕРН ПАК»)

9. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в м.   Жидачеві вул. Залізнична, 11 (ФОП Добушовський М. З.) (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

10. Про затвердження Положення про зміст, опис та порядок використання символіки Жидачівської міської територіальної громади (доповідач –– секретар міської ради В. Янклевич)

11. Про внесення змін у Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ – центр надання адміністративних послуг Жидачівської міської ради (доповідач –– начальник відділу -  ЦНАП М. Квік)