ЗАСІДАННЯ РАДИ ОБОРОНИ ГРОМАДИ

Дата: 25.10.2022 11:07

24 жовтня Жидачівський міський голова Володимир Левко провів засідання Ради оборони Жидачівської міської територіальної громади, під час якого розглянули питання та ухвалили рішення щодо здійснення заходів із забезпечення вирішення завдань оборони та безпеки громади.

Учасників засідання також було проінформовано про виконання рішень Ради оборони Львівської області від 20 жовтня 2022 року, що стосуються питань енергетичної безпеки, зокрема, обмеження та заборони з 21.10.2022 року використання усіх видів зовнішнього освітлення, крім освітлення  вулично-дорожньої мережі та обєктів критичної інфраструктури – на час дії комендантської години; освітлення зовнішньої реклами, розміщеної на фасадах будинків та споруд, спеціальних конструкцій, після завершення робочого часу субєктів господарювання – незалежно від організаційно-правової форми.