НА ФАСАДІ ТЕЙСАРІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНІ ТАБЛИЦІ НА ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ОРЕСТА БАРИЛЮКА ТА ВОЛОДИМИРА МИЦАНА

Дата: 20.10.2022 17:00

20 жовтня у с. Тейсарові Жидачівської громади відкриттям меморіальних таблиць на фасаді Тейсарівської гімназії, в якій навчалися захисники України Орест Барилюк та Володимир Мицан, вшанували память Героїв, які віддали своє життя за нашу Свободу.

Орест Барилюк –  випускник школи, воїн 80-ї окремої десантно-штуромової бригади ДШВ ЗСУ загинув 5 квітня 2022 року поблизу с. Вознесенське Херсонської області, Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Володимир Мицан – випускник школи, український воїн загинув 24 червня 2022 року поблизу с. Долина Донецької області. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Жидачівський міський голова Володимир Левко взяв участь у вшануванні памяті загиблих захисників України. У церемонії відкриття меморіальних таблиць на честь наших Героїв взяли участь представники духовенства, рідні захисників України, представники учнівської молоді, керівники закладів освіти Жидачівської громади, мешканці с. Тейсарів та інших населених пунктів громади.

Вшанування памяті захисників незалежності і територіальної цілісності України розпочали виконанням Гімну України та спільною Молитвою. Про Ореста Барилюка та Володимира Мицана розповіли представники духовенства, учнівської молоді та директор гімназії Уляна Буцяк. Звучали слова подяки Героям за чин та вдячності матерям загиблих захисників за виховання гідних синів української землі, подвигом яких пишається рідна школа, Жидачівська громада і вся Україна.