ПРИДБАННЯ НОВОГО ШКІЛЬНОГО АВТОБУСА ДЛЯ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 19.10.2022 14:44

19 жовтня Жидачівський міський голова Володимир Левко взяв участь у важливій події –  передачі громадам Львівщини перших 25 шкільних автобусів зі 126, які закупили із застосуванням електронної системи «Prozorro». Вартість одного такого автобуса, який придбано і для Жидачівської громади, близько 2,4 млн грн.

Загальна вартість 126 «школяриків» – понад 300 млн грн. Закупили їх за кошти обласного бюджету та співфінансування територіальних громад. Ці автобуси – вклад у доступ до освіти всіх школярів Львівщини.

Слід зазначити, що у нашій громаді на потреби ЗСУ було передано один шкільний автобус, у звязку з чим для перевезення школярів використовували орендований автобус. Тож придбання нового шкільного автобуса є дуже важливим.

За інформацією керівництва Львівської ОВА, до кінця року заплановано закрити потребу області у шкільних автобусах на 80%.

Передбачається, що вже у найближчий період Жидачівська громада отримає ще один шкільний автобус.