Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

БРОНЮВАННЯ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ'ЯЗАНИХ АГРАРІЇВ

Дата: 17.10.2022 12:48
Кількість переглядів: 508

Фото без опису

Бронювання військовозобов'язаних аграріїв відбуватиметься виключно через електронний кабінет

 

Електронний сервіс (електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних) починає працювати в штатному режимі, - про це повідомив державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Канцурак. 

Система створена для оптимізації та пришвидшення бронювання працівників агросектору. 

Починаючи з 14 жовтня! бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу можливе ВИКЛЮЧНО через кабінет запитів на бронювання.

Процедура подачі документів для бронювання військовозобов’язаних тепер повністю автоматизована і проходитиме набагато швидше та простіше.

Будьте уважні! Надалі листи, надіслані на електронну адресу Agromobplan2022@gmail.com розглядатися не будуть!!!

Нагадуємо, бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів та виконання мобілізаційних завдань (замовлень).

Зверніть увагу!       

Якщо при спробі авторизації у кабінеті запитів на бронювання, система відображає повідомлення "Виникла помилка при зчитуванні параметрів", ймовірно, на Вашому робочому місці не до кінця налаштовано Агент підпису ІІТ.

Для того, щоб виправити помилку, виконайте дії, описані в п. 2.2 інструкції щодо авторизації (завантажити яку можна на сторінці входу в Систему).

Посилання на інструкцію https://cutt.ly/kBYBZcX

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень