НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ МЕШКАНЦІ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ПІДПРИМКИ УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ

Дата: 13.10.2022 12:01

Напередодні Дня захисників і захисниць України мешканці Жидачева, сіл Бережниця, Заболотівці, Журавків, Іванівці, Вільхівці, Пчани, Межиріччя, колективи шкіл с. Заріччя, с. Волиця-Гніздичівська Жидачівської громади долучилися до збору продуктів, коштів та іншої допомоги для наших захисників.

Як повідомляють організатори волонтерської акції - "Творча студія", наші воїни отримають допомогу якраз до свята - Дня захисників і захисниць України. Тож 14 жовтня, коли в Україні відзначають також і свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та 80-ту річницю створення УПА, наші захисники зустрінуть з піднесеним настроєм. Найголовніше те, щоб кожен воїн знав, що його пам'ятають, про нього дбають.

Разом сила! Слава ЗСУ!