ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 07.10.2022 15:49

7 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради. Члени виконкому прийняли рішення про розроблення Стратегії розвитку Жидачівської міської територіальної громади до 2027 року. Внесли зміни до показників бюджету Жидачівської міської територіальної громади на 2022 рік. Дохідну частину бюджету громади збільшено на 770,8 тис. грн за рахунок субвенції виділеної з обласного бюджету. Обсяг видатків збільшено на 848,5 тис. грн, з них для оплати праці педагогічним працівникам інклюзивно-ресурсного центру – 134,2 тис. грн, на капітальний ремонт системи опалення Тейсарівської гімназії – 636,5 тис. грн та спрямування вільного залишку коштів загального фонду в сумі 77,8 тис. грн.

На засіданні виконавчого комітету також погоджено генеральний план с. Іванівці, внесено зміни до складу опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради та зміни до складу комісії з питань надання одноразової грошової матеріальної допомоги, розглянуто питання про реєстрацію помічників фізичних дієздатних осіб та  затверджено висновки про доцільність позбавлення батьківських прав.