УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ З ТЕХНІКИ ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ "СЛАВСЬКЕ ЗБИРАЄ ДРУЗІВ"

Дата: 06.10.2022 14:33

Як ми вже повідомляли, учасники гуртка «Спортивне орієнтування», який діє на базі Жидачівського закладу загальної середньої освіти імені Героя України Тараса Матвіїва (керівник Анатолій Люсак), взяли участь у відкритих обласних змаганнях з техніки пішохідного туризму «Славське збирає друзів»

Загалом учасниками змагань були 12 команд старшої і 13 команд  молодшої вікової групи. Спортсмени демонстрували проходження командної і особистої дистанцій туристичної смуги перешкод. В особистих змаганнях серед дівчат представниця нашої команди Ліліана Попко показала найкращий результат, Христина Подвірна була третьою. Серед хлопців Богдан Купець був третім, а Арсен Волошин – другим. В особисто-командному заліку наша молодша команда була другою. В загальному заліку обидві команди показали четвертий результат. Старша команда в боротьбі за 3 місце поступилась спортсменам із м. Хмельницький.