ВІДЗНАЧЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК

Дата: 03.10.2022 13:52

В рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек відбувся святковий семінар бібліотечних працівників Комунального закладу «Жидачівська міська публічна бібліотека». Для бібліотекарів та гостей представлено презентацію «Бібліотека очима користувача» за результатами соціологічного дослідження (анкетування по виявленню інтересу до книги та читання).

Начальник відділу культури та охорони культурної спадщини Жидачівської міської ради Оксана Зубрицька виступила із словами привітань та нагородила колектив бібліотеки грамотою.

Директор Жидачівської міської публічної бібліотеки Любов Янклевич нагородила грамотами та подяками номінантів:  «Супер читач року», «Кращий юний читач»,  «Кращий бібліотекар року», «Супер спонсор року», «Кращий партнер соціокультурної роботи», «Кращий партнер в інформаційному просторі», «Найактивніший бібліотечний донат». Кожен із номінантів долучився до привітань. Захід завершили спільним виконанням патріотичної пісні «Ой, у лузі червона калина».