2 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 30.09.2022 10:40

Шановні освітяни Жидачівської громади!

Вітаю Вас із професійним святом –  Днем працівників освіти!

Свої  сили, знання і досвід Ви віддаєте  вихованню в наших дітей та учнівської молоді потреби  до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної України. Ви виховуєте патріотів рідної землі, які сьогодні її мужньо захищають.

Бажаю усім Вам повторитися у своїх учнях прекрасними рисами національної  культури, високої моралі, патріотичним духом любові до свого народу, рідної мови.

Успіхів Вам у  благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги. Хай кожен Ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються Ваші плани в ім'я щасливого та мирного майбутнього України.

Жидачівський міський голова       Володимир ЛЕВКО