З ДНЕМ УСИНОВЛЕННЯ!

Дата: 29.09.2022 12:33

30 вересня в Україні відзначають  День усиновлення. Святий обов’язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна  дитина зростала в сім’ї, любові і достатку.

Щиро вітаю усиновителів, прийомних батьків, опікунів, піклувальників із Вашим святом – Днем усиновлення! Прийміть найщиріші слова поваги та вдячності! Ви дали кожній дитині, яка зростає у Вашій сім’ї, найважливіше - щастя мати родину.  Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

Хай повниться дитячим щасливим сміхом Ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає Ваші серця! Зичу всім здоров’я, миру, добра та щастя!

Жидачівський міський голова             Володимир ЛЕВКО