НЕПОВПРАВНА ВТРАТА - ЗАГИБЕЛЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ПОЛІЩУКА ВОЛОДИМИРА ВАСИЛЬОВИЧА

Дата: 26.09.2022 14:53

Із сумом повідомляємо про непоправну втрату - загибель захисника України із с. Дем'янка-Лісна Жидачівської громади - Поліщука Володимира Васильовича.

Висловлюємо щирі співчуття і слова підтримки рідним і близьким.

Інформуємо, що на знак вшанування пам'яті загиблого  у російсько-українській війні воїна, керуючись статтею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядженням Жидачівського міського голови від 26.09.2002 № 51-О "Про оголошення дня жалоби на території Жидачівської міської територіальної громади" 27 вересня 2022 року на території Жидачівської міської територіальної громади оголошено днем жалоби у зв'язку з похованням у селі Дем'янка-Лісна загиблого у російсько-українській війні воїна Поліщука Володимира Васильовича.

Завтра, 27.09.2022 року, (орієнтовно з 11.00 до 12.00)  кортеж з тілом загиблого захисника України повертатиметься у рідне село Дем'янка-Лісна.

Чин перепоховання відбудеться 27.09.2022 року, о 15.00, в храмі Св. Миколая  в селі Дем'янка-Лісна.

Звертаємось до мешканців Жидачівської громади та всіх небайдужих людей із проханням гідно зустріти загиблого  захисника України - зорганізуватися, щоб створити "живий" коридор та віддати шану загиблому воїну.

Герої не вмирають! Вічна слава Героям!