УЧАСТЬ У ІХ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 23.09.2022 16:19

22 вересня Жидачівський міський голова Володимир Левко взяв участь у ІХ Всеукраїнському форумі місцевого самоврядування, на якому йшлося про перспективи розвитку громад в контексті успішної реформи децентралізації та розвитку місцевого самоврядування.

Форум організували Інститут міста та Львівська міська рада за підтримки Ради Європи та фонду Ганнса Зайделя в Україні.

Під час проведення форуму обговорено питання фінансово-економічного розвитку громад в умовах війни. Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук висловив задоволення тією роботою, яка проводиться сьогодні  громадами. Це ще раз підтверджує правильність прийнятих рішень про децентралізацію. Йшлося також про стійкість та відбудовоздатність громад, енергетичну безпеку в опалювальний період, про необхідність внесення змін до законодавства України, які стосуються функціонування місцевого самоврядування.

Учасники ІХ Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування за його підсумками виробили резолюцію, яку буде передано Офісу Президенту України, Верховній Раді України та Кабінету Міністрів України.