ЮНИЙ ВАЖКОАТЛЕТ БОГДАН ГОЗА З ЖИДАЧЕВА ГОТУЄТЬСЯ ДО ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР-2024, ЯКІ ВІДБУДУТЬСЯ В ПАРИЖІ

Дата: 20.09.2022 12:52

Юний важкоатлет з Жидачева Богдан Гоза готується до Олімпійських ігор-2024, які відбудуться в Парижі. Загалом понад 30 спортсменів Львівщини готуються представляти Україну на Олімпійських іграх. У важкій атлетиці Україну представлятиме 20-річний майстер споту України міжнародного класу Богдан Гоза.

Уродженець Жидачева вже знаний у спортивному світі. Він чемпіон Європи серед юніорів 2019 та 2021 років. Уперше став чемпіоном світу сенред юніорів у травні 2022 року, у 2021 році - срібний призер.

Після перемоги на чемпіонаті  світу в Греції у нашому місті, в рідній школі,  для Богдана Гози, його брата Володимира Гози та тренерів наших важкоатлетів було організовано теплу зустріч, яка відбулася за участі керівництва Жидачівської громади, вчителів та учнів школи, меценатів. Тож подаємо кілька світлин із цієї зустрічі, яка запам'ятається надовго.

Пишаємося досягненнями вихованців Жидачівської школи важкої атлетики та бажаємо нових успіхів!