ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ МІСТА ЖИДАЧЕВА РОЗПОЧАЛИ ДИТЯЧИМ ФУТБОЛЬНИМ ТУРНІРОМ "КУБОК ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ"

Дата: 18.09.2022 14:01

17 вересня відзначення Дня міста Жидачева розпочали дитячим футбольним турніром "Кубок Жидачівської громади", який відбувся на спортивному майданчику Жидачівської ДЮСШ за участі 5 команд шкіл Жидачівської громади. Організатором заходу виступив відділ молодіжної політики та спорту Жидачівської міської ради. У церемонії відкриття та нагородженні переможців дитячого футбольного турніру взяв участь перший заступник міського голови Ігор Процан. Перед початком змагань його учасники  хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих захисників України.

Дитячий футбольний турнір відбувся у цікавій спортивній боротьбі. Наші юні футболісти показали високу майстерність, серед них є ті, хто в майбутньому прослявлятиме не тільки рідну школу, а й громаду і Україну.

Переможцем турніру стала команда Жидачівського закладу загальної середної освіти №3 імені Омеляна Партицького, яка впевнено здобула перемоги в усіх поєдинках. Друге місце здобули юні футболісти школи № 1 м. Жидачева, третє -команда навчального закладу с. Рогізно.

Переможцям турніру вручено Грамоти Жидачівського міського голови Володимира Левка, кубки та медалі. Для юних учасників футбольного турніру також приготували смачний козацький куліш.