ВІТАННЯ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ МІСТА ЖИДАЧЕВА

Дата: 16.09.2022 10:34

Шановні мешканці Жидачева!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення Дня міста – 858-ї річниці першої письмової згадки про древній Удеч, який у 2020 році  став центром Жидачівської міської територіальної громади. Особливі слова вітань та вдячності хочу сказати всім нашим краянам, які сьогодні мужньо захищають рідну землю.

Наше місто багате своєю історією, традиціями і звичаями, сучасними досягненнями, а головне – мешканцями, які об'єднані у міцну громаду історичними коренями, оптимізмом й вірою у гідне майбутнє.

Спільними зусиллями ми й надалі будемо розвивати нашу громаду і місто, робити його сучасним і ще гарнішим та затишнішим.

Нехай процвітає наше улюблене місто і стає найріднішим куточком на землі для уродженців Жидачева.

Нехай щастя, любов і достаток панують у кожній родині, у кожному домі, обєднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу Жидачівську громаду.

Бажаю всім міцного здоровя, миру й віри в щасливе майбутнє нашого рідного міста і України!

Жидачівський міський голова               Володимир ЛЕВКО