ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.09.2022 14:28

15 вересня Жидачівський міський голова Володимир Левко провів засідання виконавчого комітету міської ради.

На засіданні погоджено проведення видатків міським виробничим управлінням комунального господарства, розглянуто та прийнято рішення щодо соціально-правового захисту дітей, затверджено календарний план спортивно-масових заходів у Жидачівській МТГ на 2022 рік з реалізації Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Жидачівської МТГ на 2022-2023 роки та кошторис витрат на проведення спортивно-масових заходів у Жидачівській МТГ на 2022 рік.

Внесено зміни до показників бюджету Жидачівської міської територіальної громади на 2022 рік. На основі запропонованих змін, зокрема, 500000 грн буде виділено на поточний ремонт автомобільних доріг громади, збільшено видатки на капітальний ремонт системи опалення  Тейсарівської гімназії на суму 636600 грн та виділено субвенцію обласному бюджету для придбання двох шкільних автобусів відділу освіти Жидачівської міської ради на суму 1200000 грн. На засіданні виконавчого комітету розглянуто також ряд інших питань.