Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА про результати громадського обговорення Проєкту ДПТ (для будівництва та обслуговування житлового будинку з вбудованими магазинами) в с. Іванівці Стрийського р-ну Львівської обл.

Дата: 14.09.2022 10:46
Кількість переглядів: 189

        ЖИДАЧІВСЬКОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

Володимиру ЛЕВКУ

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

про результати громадського обговорення

Проекту детального плану території (для будівництва та обслуговування житлового будинку з вбудованими магазинами) в с.Іванівці Стрийського району Львівської області (надалі - містобудівна документація  або ДПТ)

 Відповідно до статтей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, на виконання розпорядження міського розпорядження міського голови від 17.01.2022 р. № 2-АГ) «Про призначення особи, яка забезпечує у Жидачівській міській раді роботу з розгляду пропозицій громадськості під час розроблення містобудівної документації – генеральних планів, детальних планів територій на території Жидачівської міської територіальної громади у 2022 році» доводжу до Вашого відома інформацію про результати громадського обговорення та консультацій до детального плану території  ( для будівництва та обслуговування житлового будинку з вбудованими магазинами) в с.Іванівці, Стрийського району Львівської області.

Територія на яку розробляється детальний план знаходиться в південно-західній частині села Іванівці в кварталі сформованої існуючої індивідуальної житлової забудови.

Детальний план території виконано з метою зміни цільового призначення приватизованої земельної ділянки (кадастровий номер 4621585900:06:003:0041) із земель особистого селянського господарства для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд. ДПТ пропонується розміщення житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями на першому поверсі, які планується використовувати під заклади торгівлі.

                Проєкт ДПТ розроблений на виконання рішення Жидачівської міської ради від 24.03.2022 р. № 1321 "Про надання дозволу на розроблення детального плану території у с.Іванівці»

            Замовник ДПТ: виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

Розробник ДПТ: ТзОВ «Карпати Арх-Проект»

            Повідомлення про оприлюднення і початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації: детального плану території  (для будівництва та обслуговування житлового будинку з вбудованими магазинами) в с.Іванівці, Стрийського району Львівської області та розділу «Містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища – визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) розміщене на офіційному сайті Жидачівської міської ради 11.08.2022 р та в часописі «Новий час» № 30 від 11.08.2022 р в газеті «Громада» від 11.08.2022 р (копії підтверджуючих документів щодо оприлюднення додаються).

 Розроблений проект містобудівної документації згідно Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» є проєктом документу державного планування місцевого рівня. ДПТ з відповідними розділами в електронному вигляді, копії оголошень в засобах масової інформації та повідомлення про оприлюднення цих документів надіслані в департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА та департамент охорони здоров’я  ( листи Жидачівської ради від 09.08.2022 за вих..№ 07-24/1308 та № 07-24/1312) .

Станом на 09.09.2022р. включно ( закінчення терміну подачі пропозицій і зауважень, про що вказано в повідомленні про оприлюднення проекту ДПТ) пропозиції та зауваження від громадськості до проекту ДПТ та СЕО у Жидачівську міську раду не надходили, а також не надходили результати щодо розгляду ДПТ охорони здоров’я Львівської ОДА.

Проєкт ДПТ з розділом «Містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища – визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) розглянуто департаментом екології та природнії ресурсів Львівської ОДА ( лист від 18.08.2022 №31-49412/0/2-22) , відділом оформлена довідка про результати консультацій.

За відсутності письмових зауважень і пропозицій громадськості та органів виконавчої влади у сфері охорони здоров’я протягом зазначеного терміну та з врахуванням консультацій з департаментом охорони навколишнього середовища пропоную розглянути проєкт  детального плану території  (для будівництва та обслуговування житлового будинку з вбудованими магазинами) в с.Іванівці, Стрийського району Львівської області на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Враховуючи, що ДПТ розроблений у відповідності до положень оновленого генерального плану с.Іванівці, який розпочато у 2016 році і на даному етапі в знаходиться процесі проведення громадських слухань рекомендувати до затвердження Жидачівській міській раді після затвердження генплану с.Іванівці.

 

Особа, яка забезпечує в Жидачівській міській раді

роботу з розгляду пропозицій громадськості

під час розроблення проекту ДПТ, начальник відділу

містобудування, архітектури та земельних відносин

                                                                                                                                      Л.В.Людкевич

 

12 вересня 2022 року


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень